Debilníček

Tákžé

16. dubna 2010 v 16:38 | Amberley..♥
Hoj lidi :D Já jenom že tu teď asi nebudu, už mě to tady tak něbere, jako předtim, takže začnu psát až se mi bude chtít.. Oo Momentálně jsme na Facebooku a DeviantArtu..
Takže to tu nejspíš trošku pozastavim.
Ale najdete mě na Facebooku, email mi napište do komentářů, ať si vás můžu přidat, nebo budu na ICQ, 374-792-395, potom na DeviantArt kde jsem jako AmberSs :D
Jinak teď tu nejsem protože chodim na brigády, jsem venku, kreslím, nebo chatuju.
Komentáře si číst budu, k vám taky chodit budu,
jen tu zatim nepřibidou žádný články..
Zatim se mějte, xoxo vaše Amber.. :3 :* ♥

Yes, it's totally irrational, but it grabs me again

11. dubna 2010 v 18:48 | Amberley..♥
Atumn dog
Muhaha, takže jelikož mám divnou náladu a tenhle lay se mi nelíbí (Bože, už je to tady zase!), tak ho v nejbližší době změním, až mi někdo vjukne do hlavy skvělý nápad :D Koukám že už je tolik hodin.. Oo.. Radši si udělám úkoly, abych je nepatlala zase o přestávce. Jinak budou fotky ze hřbitova, až mi je Tessi pošle, některý jsou fakt skvělý :D A ještě až se vše upraví, na to se těšim. Zítra pošlu ACEO trade pro Cally, ať to mám za sebou ;) Zatim pa a užívejte si to ve škole xP Pac pac.. Amb ♥

Skvělej víkend s Tessinou

10. dubna 2010 v 18:45 | Amberley..♥
Potřebuju ten víkend někam zapsat.. Takže to nasosám sem :D

Tess předchvílí odešla, musí přespat u bábí, což je škoda xD Zajímavý je že jak odešla, začalo sněžit, což mě nasralo.. Grr, no ale..

Sorry blog, but somehow I do not have time .. Is this true?

30. března 2010 v 19:04 | Amberley..♥
Čauky šelmičky.. ^^
Nějak teď na blog kašlu.. Vůbec mě nenapadlo zapřemejšlet nad tím designem, obrázkama, komixem a vším.. Je to tím že když je konečeně teplo, na které sem čekala už od poloviny podzimu, nechci sedět doma u počítače, ale být venku a dělat kraviny s kámošema.. I dneska jsem byla venku, před chvílí jsem přišla :D Zítra půjdu k babičce, abych nafotila nějaké fotky našeho psiska. Pokud se povedou, dám je "někdy" na design. Ale nejradši bych tam narvala nějaký můj obrázek, ale nevim jaký, kreslit neumím :D To mě přivádí na myšlenku že jsem zase něco po večerech kreslila, když sem nemohla spát. Ale to ještě nevím jestli sem dám, moc povedený to není.. Ve čtvrtek půjdu na brigádu, rozdávat letáky.. Pokud byste nějaký chtěli, přijeďte ve čtvrtek na "Fígnerku" v Liberci.. Určitě se uvidíme :D Teď za SB nepůjdu, mám hlad a musím se na zítra učit ájinu, udělat úkoly z matiky a češtiny a uklidit.. Takže se mějte já už zase padám.. Pac děcka ^^

Já zpívám blůůz :D

27. března 2010 v 8:56 | Amberley..♥
Čauky tvorečkové..
Po dlouze krátké době nějaký příspěvek do debilníčku ^^ Děje se něco novýho? U mě ani tak ne.. Jinak prosim koukněte na ten obrázek pod tímhle článkem, díky moc :)) Dneska pojedu asi do města, zase. Heh, ale to je jedno.. Jinak až se mi někdy konečně povede vyrobit nový design, vrhnu se na ten blbej comix :D Nemáte páru o tom jak je to těžký a jaký to chce nervy. Ale nejdřív ten design. No snad ho nějak dopatlám. Dál už nevím co bych psala. Jóó, včera u nás měla být bouřka (Amber se velkých bouřek bojí hehe), ale nebyla (Uff). Jeno se v dálce blejskalo. Možná byla, ale to jsem nejspíš spala :D Včera jsme grilovali, po tom se mi docela stejskalo. Jinak já se půjdu osprchovat, uklidit ten bordel, co tu mám *Ohlédne se za sebe a zhrozí se pohledem na svoje doupátko* a promyslím si ten design. Tak zatim se mějte a užívejte Jara *w* Pac tvorečkové.

Zakňaktel

20. března 2010 v 21:15 | Amberley..♥
Ahoojky zvířectvo. Tak co děláte pěknýho? :3 Já si kreslím, zítra bych to sem dala, ale když se mi to bude líbit dám to na nový design.. Potřebuju změnu. Táák.. Jinak rozhodla jsem se, končně, že opravím skener.. Nevim jak, ale opravim :D Jinak už je pěkně teplíčko co? Taky že je to dobře, pěkně mi ten sníh lezl krkem. Ale teď všude to bahno.. To taky není pěkný.. Já chci hlavně léto, teplo, vodu a prázdniny.. No ale to si ještě počkám. Tak já pádim, užívejte víkendu.. :3 Pac, pac.

Tik tok, on o'clock

16. března 2010 v 19:40 | Amberley..♥
Zdravíčko šelmičky ^^ Tak jak jde život? Já mám dneska takovej zvláštní den.. Heh, no to je ale jedno.. Comix mi vůbec nejde, tak jsem se na to jednoduše vyprdla, udělám ho až bude čas, nálada a půjde mi to.. Takže asi nikdy heh.. No abych si protrénovala comixování mohla bych udělat jednodílný comix, takové ty vtípky.. To by ještě šlo.. Ale teď mám rozkreslené dvě věci, tak po mě radši nic nechtějte.. Zrovna jsem si pouštěla Tik Tok od Keshy na mobilu, vybila se baterka a mě se nechce hledat nabíječka. No.. Já du něco kreslit abych se odreagovala :D Tak pac ušouni..

I will take pictures today

13. března 2010 v 12:37 | Amberley..♥
Mraaaw

Baaf!

10. března 2010 v 14:06 | Amberley..♥
Mňa cha cháá

Zítra bude líp.. Jakto, že vždy, když se probudím, vím, že je dnes?

7. března 2010 v 18:19 | Amberley..♥
Mám přebytek energie :D
 
 

Reklama